O Kancelarii

Kancelaria Hermelin Magdziarz Mikołajczyk spółka partnerska Adwokatów i Radców Prawnych w obecnym kształcie funkcjonuje od stycznia 2015 roku, stanowiąc kontynuację dotychczasowej praktyki prawniczej prowadzonej w ramach indywidualnych kancelarii prawnych przez adwokata Wojciecha Hermelina, radcę prawnego Jakuba Magdziarza oraz adwokata Bartosza Mikołajczyka.

Przedsiębiorcom doradzamy we wszystkich aspektach prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Rozumiemy, że dla naszego potencjalnego Klienta koniecznością jest dziś biznesowe i elastyczne podejście do stosowania prawa, co powoduje, że prawnik spełniać musi rolę doradcy doskonale rozumiejącego i znającego obsługiwane przedsiębiorstwo. Znamy zarówno branże, w których działają Nasi Partnerzy, jak i specyfikę ich funkcjonowania. Wychodząc naprzeciw powyższym oczekiwaniom stworzyliśmy Kancelarię rozumianą jako zgrany i wspierający się zespół prawników specjalizujących się w tych dziedzinach prawa, które nierozerwalnie związane są z szeroko rozumianym obrotem gospodarczym. Dotyczy to w szczególności prawa cywilnego (materialnego i procesowego), prawa spółek, zamówień publicznych, podatkowego, pracy, konkurencji oraz restrukturyzacyjnego.

Na stałe współpracujemy z wysoko kwalifikowanymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, doradcami restrukturyzacyjnymi. Członkowie naszego zespołu świadczą lub świadczyli swoje usługi przedsiębiorcom zarówno polskim, jak i zagranicznym.